Дебатні ігри на філософському факультеті

28.03.2017

З 21 по 24 березня, вже вчетверте, на базі КНУ імені Тараса Шевченка пройшли Дебатні ігри «Соціал-демократичні цінності: дебати про майбутнє».

Організаторами виступили кафедра політології філософського факультету КНУ, Українське відділення Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки і представництво  Фонду Фрідріха Еберта в Україні.

Привітали учасників дебатних ігор заступник декана філософського факультету, доктор філософських наук Сергій Руденко, Президент Українського відділення Міжнародної Асоціації Студентів Політичної Науки Ярослав Телешун, координатор програм Фонду імені Фрідріха Еберта Олена Давліканова.

Студентські дебати оцінювало компетентне журі. У його складі були:

- доктор філософських наук, професора кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії державного управління при Президентові України, заслуженого працівника совіти Микола  Стадник;

- доктор філософських наук, доцента кафедри управління, факультету соціально-психологічних наук  та управління НПУ ім. М.П. Драгоманова,  керівник лабораторії «Соціальних вимірів когнітивістики» Науково-дослідного центру когнітивістики при НПУ ім. М.П. Драгоманова Марія Нестерова;

- кандидат  наук з державного управління, доцент кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Григорій Борщ.

Участь у дебатах взяли студенти різних спеціальностей (політологи, філософи, історики, соціологи, економісти тощо) провідних вищих начальних закладів України:

• Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • Запорізького національного університету;
  • Національного університету «Острозька академія»;
  • Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара;
  • Національного університету «Одеська юридична академія»;
  • Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Сумського державного університету;
  • Житомирського державного університету імені Івана Франка;
  • Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  • Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;
  • Міжрегіональної академії управління персоналом.

Дебати пройшли у форматі активної і конструктивної дискусії і виявили великий інтерес студентської молоді до політичних проблем у суспільстві.