КНУ підписав Меморандум з Компанією Clarivate Analytics

21.03.2017

21 березня 2017 року в КНУ відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і Компанією Clarivate Analytics.

На церемонії підписання документа ректор Леонід Губерський зазначив, що це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності наукових досягнень співробітників університету на міжнародному рівні за рахунок активізації публікацій і цитування.

Відповідно до підписаного Меморандуму КНУ та  Компанія Clarivate Analytics вивчать можливості спільної роботи за такими напрямками:

• співпраця для розробки стратегії наукового розвитку Університету, зокрема – програма тренінгів для керівників Університету вищої та середньої ланки з використання інформаційних ресурсів Компанії та кращих світових практик;
  • сприяння у розвитку взаємовигідних зв’язків між вченими Університету і їх зарубіжними колегами;
  • інформаційне співробітництво в рамках реалізації програм підвищення конкурентоспроможності Університету.

Крім того КНУ імені Тараса Шевченка і Компанія Clarivate Analytics домовилися про подальший розвиток проекту з доступу українських освітніх і наукових організацій до міжнародної наукометричної платформи Web of Science в рамках консорціуму EVERUM, включаючи спільне опрацювання варіантів міжнародного грантового фінансування даної ініціативи.

Варто зазначити, що в разі позитивних результатів співробітництва КНУ і Clarivate Analytics зроблять все від них залежне для розповсюдження позитивного досвіду серед українських наукових та освітніх організацій.