Відбувся Міжнародний науковий симпозіум до Всесвітнього дня філософії ЮНЕСКО

20.11.2006
Міжнародний науковий симпозіум до Всесвітнього дня філософії ЮНЕСКО під назвою “Доля філософії у сучасному світі” пройшов 16-17 листопада цього року на філософському факультеті Київського університету.

Розпочався науковий симпозіум пленарним засіданням в актовій залі Червоного корпусу, яке відкрив декан філософського факультету, член-кореспондент НАН України, Анатолій Євгенович Конверський. Він привітав всіх присутніх та зазначив, що дуже радий, тому що симпозіум, який вже вдруге проводиться у стінах Київського університету зібрав таку велику кількість учасників. Дійсно в цьогорічному симпозіумі взяли участь більше 150 учасників з вищих навчальних закладів Росії, України та Белорусі.

Після пленарного засідання робота симпозіуму продовжилась за 8 круглими столами:
“Філософія Нового Часу: традиції та сучасність”;
“Історична доля німецької класичної філософії”;
“Людина та її екзистенція: філософсько-антропологічні виміри”;
“Аналітична філософія в Європі та США: витоки та сучасність”;
“Психоаналіз: філософія, теорія, практика”;
“Київське коло філософії та вітчизняна інтелектуальна культура”;
“Історія логіки: школи і персоналії”;
“Феномелогічна філософія Г. Шпета”.