Миколу Гнатовського переобрано до Європейського комітету проти тортур

15.03.2017

15 березня 2017 року доцентa кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Миколу Гнатовського переобрали до складу Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба у своїй сторінці у Facebook написав: «За сумісництвом Микола Гнатовський ще й голова цього поважного міжнародного органу і те, як позитивно представляли його кандидатуру сьогодні, і власне результат виборів – це повний респект і шана українському фахівцю».

Нагадаємо, що Микола Гнатовський є членом Комітету з 2009 року, а 9 березня 2017 року він був переобраний на другий дворічний термін на посаду Голови Європейського комітету.