На економічному провели конкурс есе англійською мовою серед старшокласників

13.03.2017

11 березня 2017 року в День відкритих дверей на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відбулося урочисте підбиття підсумків ІII Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою з економіки серед учнів середніх навчальних закладів.

Оргкомітет, основу якого складали викладачі кафедри іноземних мов економічного факультету, отримав есе від школярів Києва, Бердянська, Горішніх Плавнів, Дніпра, Житомира, Кропивницького, Луцька, Львова, Миколаєва, Рівного, Чернігова.

Учасники інтелектуальних змагань продемонстрували гарний рівень володіння англійською мовою і запропонували оригінальні ідеї економічного розвитку для своїх міст та областей.

У десятці авторів найкращих есе конкурсу-2017 старшокласники:

Арчакова Ганна Костянтинівна, Дніпро;

Фунік Вікторія Олександрівна, Кропивницький;

Гришина Аліна Олександрівна, Горішні Плавні;

Войтенко Поліна Сергіївна, Миколаїв;

Пилипенко Андрій Андрійович, Кропивницький;

Труш Олександра Ігорівна, Рівне;

Резніченко Дар’я Олександрівна, Чернігів;

Лем Тетяна Олександрівна, Луцьк;

Карімова Єлизавета Олексіївна, Бердянськ;

Боєва Олена Олександрівна, Київ.

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає переможців та учасників інтелектуальних змагань з економіки англійською мовою і бажає майбутнім студентам творчих здобутків та здійснення мрій і планів.

Секретар оргкомітету

Антонова Марина