Шоста робоча зустріч в рамках Міжнародного проекту QUAERE

28.02.2017

27 лютого 2017 року в КНУ розпочалася шоста робоча зустріч Консорціуму в рамках Міжнародного проекту  QUAERE “Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій” за програмою ERASMUS+.

В її роботі беруть участь представники Вроцлавської політехніки (Польща), Університету Каунаса (Литва), Мережевого Університету Амстердама (Нідерланди), університетів Грузії та Німеччини. Україну представляють команди Сумського державного університету (координатор), Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Львівського національного університету імені Івана Франка, Бердянського державного педагогічного університету, Хмельницького національного університету, Національного гірничого університету (м. Дніпро), Одеського національного університету  імені І. І.Мечникова та Київського національного університету імені Тараса Шевченка (приймаюча сторона зустрічі).

2 березня в залі Вченої ради відбудеться презентація проміжних результатів Проекту.