Новини

Чемпіонат України з більярду

21.02.2017

Проходять лютневі змагання з більярду, у яких участь беруть студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

14-15 лютого 2017 року в Більярдному клубі «Авіатор», відбувся особисто-командний Чемпіонат України з більярдного спорту серед студентів «Вільна піраміда». У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів із 14 вищих навчальних закладів України.

У командному заліку команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла третє місце, друге місце отримали господарі змагань – команда Національного авіаційного університету, а  чемпіоном стала команда Національного Університету фізичного виховання і спорту України.

За команду КНУ виступали студенти економічного факультету: Свист Віталій, Хмелевський Денис, Іщенко Роман, Брижатий Тимофій. Змагання пройшли на досить високому рівні. Також участь взяли: дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів, заслужений майстер спорту Ярослав Тарновецький, майстер спорту, чемпіон світу  серед юнаків Клєстов Андрій, майстер спорту, чемпіон України Літовченко Ігор та загалом більше 10 членів збірної України. З найкращого боку показав себе кандидат в майстри спорту Свист Віталій, який в упертій боротьбі за вихід у вісімку поступився чемпіону світу.

18 лютого 2017 року в більярдному клубі  «Бінго пройшов особисто-командний Чемпіонат України з більярдного спорту серед студентів «СНУКЕР».

У командному заліку команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка посіла третє місце, друге місце – команда Національного Університету фізичного виховання і спорту України, а  перемогу здобіла команда  Національного авіаційного університету.

За команду Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступали: Свист Віталій та Скирто Олег. Відкриттям турніру став  кандидат в майстри спорту Свист Віталій, який став першим Чемпіоном України серед студентів. В фіналі він переміг Пацуру Віталія – майстра спорту міжнародного класу,  абсолютного чемпіона України з пулу та чемпіона України зі снукеру, володаря нагороди Міністерства молоді та спорту «Тріумф року-2016».

В обох чемпіонатах студенти продовжили успіх викладачів, які в листопаді стали Чемпіонами України.

Хочемо нагадати, що 26 лютого в Більярдному клубі «Авіатор» (за адресою – пр-т Космонавта Комарова 1) відбудуться головні змагання 2017 року – особисто-командний Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників  з більярду «Вільна піраміда». Початок змагань о 9.00.

Заяви до 26 лютого подаються секретареві Асоціації (тел. +380679073288, ел. адреса alexbeznosyuk@mail.ru)