«Відеомайстерня» запрошує на навчання

16.02.2017

Із 21 по 24 лютого і 3 березня Фундація Регіональних Ініціатив за сприяння Відділу по Роботі зі Студентами КНУ організовує серію лекцій і воркшопів, на яких студенти дізнаються як написати сценарій, відзняти та змонтувати власний сюжет і насамкінець зможуть самостійно підготувати короткометражні стрічки на соціальну тематику.

Робоча програма:

1. Як стимулювати власну креативність. Складові частини відео, написання сценарію.

Лекторка – Юлія Рябухіна (Рябчик), журналістка, авторка статей для Keddr, має свій канал на Youtube.

21 лютого о 19:00 (Бібліотека Максимовича, ауд. 31а).

2. Режисура. Як реалізувати власну ідею. Постановка, концепція.

Лектор – Денис Соболев, випускник Інтершколи, режисер документальних фільмів.
22 лютого о 19:00 (Червоний корпус, ауд. 202).

3. Монтаж. Програми, обладнання.

Лекторка – Валерія Савченко, випускниця Інтершколи, вела рубрики Ш-питання і shevadorms на Ш-ТБ.

23 лютого о 19:00 (Червоний корпус, ауд. 202).

4. Операторська робота. Кадр, світло, звук.

Лектор – Олександр Попенко, працює на Hromadske.ua, знімав Atlas Weekend, iForum, Гогольфест, кінофестиваль «Молодість».

24 лютого о 19:00 (Червоний корпус, ауд. 202).

5. Презентація результатів роботи учасників, нагородження сертифікатами.

3 березня о 19:00 (Бібліотека Максимовича, ауд. 31а).

Для участі до 17 лютого потрібно заповнити анкету за цим посиланням: https://goo.gl/ONjF6s