Новий вільний студентський простір на ФРЕКСі

08.02.2017

26 січня 2017 року на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка декан Ігор Анісімов, голова студентського парламенту Роман Куриленко та директор з розвитку компанії «ЛУН.ua» Андрій Міма підписали Меморандум про співпрацю.

Компанія «ЛУН.ua» створена випускниками нашого Університету, тому вони, як ніхто, знають, що потрібно студентам КНУ. Першим результатом співпраці стане Coworking 44 – місце, де можна буде підготуватись до лабораторних, дізнатись новини українських продуктових IT-компаній, розвинути свої Soft skills на лекціях та тренінгах, розважитись на тематичних вечорах та багато чого іншого.

Зараз триває обговорення концепції коворкінгу. Планується два поверхи вільного студентського простору. Всі охочі мають можливість висловити свою думку – бачення, ідеї, зауваження та побажання.

Проект обіцяють завершити у вересні цього року.