Легендарний «Щедрик» знов у КНУ

21.12.2016

На ювілей легендарної різдвяної пісні «Щедрик» долучайтеся до святкувань, що відбудуться в понеділок 26 грудня 2016 року в стінах Університету, де вперше пролунала мелодія.

100 років тому світ уперше почув пісню, якій судилося стати всесвітньо відомим Різдвяним гімном. 25 грудня 1916 року хор студентів Університету Святого Володимира під керівництвом Олександра Кошиця виконав «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Пісню підхопили за океаном і з часом, перекладена кількома мовами, вона стала найпопулярнішою різдвяною мелодією світу під назвою Carol Of The Bells. Досі найвідоміші виконавці світу записують різдвяні альбоми, де чільне місце посідає мелодія, в основі якої – Щедрик, виконаний хором студентів Університету Святого Володимира 100 років тому.

Програма:

1. Інформаційно-візуальна відеопрограма про життя автора «Щедрика» Миколи Леонтовича - 11.00 (хол Червоного корпусу).
  2. Святкове виконання «Щедрика» хоровою капелою «Дніпро» - 17.00 (хол Червоного корпусу).
  3. «Щедрик» звучатиме на кожній перерві замість дзвінка.

Акредитація ЗМІ:

Центр комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка,