Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» висловив подяку студентам КНУ

16.12.2016

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» висловлює щиру подяку студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка за активну волонтерську участь у підготовці і проведенні заходів зі вшанування 83-роковин Голодомору: Білику Володимиру, Гараджій Дар’ї, Горобець Юлії, Гусаковій Аліні, Добровольській Катерині, Задорожній Євгенії, Іванчиній Ользі, Круку Олексію, Лавицькій Катерині, Миколайчуку Богдану, Ніколаєнку Сергію, Пархоменко Діані, Подчєрняєвій Вікторії, Ренкас Марині, Сасіну Владиславу, Сидоренку Дмитру, Терлецькій Ірині, Тетері Ярині, Треповій Анастасії, Тюріній Ксенії, Хімченку Ярославу, Хоменку Володимиру, Цурковській Тетяні, Чермниху Олександру, Чубенко Марії.