Конкурс краси і таланту Містерія 2016

14.12.2016

8 грудня в Актовій залі економічного факультету КНУ відбувся довгоочікуваний конкурс краси і таланту «Містерія 2016».

З 12 конкурсантів обирали Міс та Містера Економічного факультету.

Високоповажне журі конкурсу очолював декан економічного факультету професор Віктор Дмитрович Базилевич. У його складі були представники університету, а також спонсори, які надали цінні подарунки для переможців та допомогли Студентському парламенту економічного факультету в організації яскравого заходу.

Шоу було представлено різноманітними конкурсами, що дали можливість розкритися усім учасникам. Лише з’явившись на сцені для представлення своїх візиток, конкурсанти викликали шквал оплесків.

Довести, що вони не лише красиві, а й ерудовані, наші учасники змогли в інтелектуальному конкурсі, відповідаючи на досить цікаві та актуальні питання.І вже справжню бурю емоцій у залі викликали учасники, показуючи власні таланти.

Яскрава сальса у виконанні Ковальчука Дмитра та феєричний Джайв Корчемахи Єлизавети запалили весь зал. Шоу - ілюзія Поліщука Богдана змусило повірити в диво. Коба Юлія в своєму танці показала жорстокі реалії 1944 року. Плоскіна Тетяна зачарувала весь зал неймовірним голосом. Марченков Сергій в своєму танці повернув на сцену легенду поп-музики. Вернюк Людмила вразила чуттєвою авторською піснею. Асадуллаєв Алі своїм гумористичним виступом зарядив зал позитивом. Кулик Кароліна у гімнастичному номері показала, що розкрити почуття можна без слів. Масаликіна Ольга в танці закликала до єдності всю Україну. Добровольський Вадим монологом змусив замислитися про життя. Не стримали сліз глядачі, слухаючи виступ Нагнибедюка Романа, що був присвячений сумним подіям на Майдані.

Сюрпризом вечора став виступ спеціально запрошеної зірки, учасника шоу «Х-фактор» – Микити Ломакіна.

За вибором журі титул MISSEF 2016 отримала Коба Юлія, 3 курс спеціальності Фінанси та кредит.

1-а Віце-міс 2016 – Кулик Кароліна, 3 курс спеціальності Міжнародна економіка;

2-а Віце-міс 2016 – Вернюк Людмила, 3 курс спеціальності Економічна кібернетика;

Міс Конгеніальність 2016 – Масаликіна Ольга, 2 курс спеціальності Маркетинг;

Міс Оригінальність 2016 – Корчемаха Єлизавета, 4 курс спеціальності Економіка підприємства;

Міс Ніжність 2016 – Плоскіна Тетяна, 3 курс спеціальності Економіка підприємства.

Серед хлопців титул MISTEREF 2016 отримав Марченков Сергій, 3 курс спеціальності Маркетинг.

1-й Віце-містер 2016 – Нагнибедюк Роман, 2 курс спеціальності Фінанси та кредит;

2-й Віце-містер 2016 – Добровольський Вадим, 3 курс спеціальності Економічна теорія;

Містер харизматичність 2016 – Асадуллаєв Алі, 4 курс спеціальності Фінанси та кредит;

Містер Інтелект 2016 – Ковальчук Дмитро, 3 курс спеціальності Економічна теорія;

Містер Мужність 2016 – Поліщук Богдан, 2 курс спеціальності Фінанси та кредит.

За результатами голосування глядачів титул Міс глядацьких симпатій отримала Коба Юлія, Містер глядацьких симпатій – Асадуллаєв Алі.