День відчинених дверей в Інституті філології

13.12.2016

16 грудня 2016 року в Інституті філології (бул. Т.Шевченка, 14)

Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться «День відчинених дверей».

Запрошуємо на знайомство з Інститутом усіх, хто мріє про вивчення філології в одному з найстаріших і найавторитетніших Університетів України. Ви зможете детально ознайомитися з Правилами прийому до Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 році, оглянути навчальні аудиторії, поспілкуватися з керівництвом і студентським самоврядуванням Інституту, отримати довідкові матеріали про умови навчання у виші.

У рамках Дня відчинених дверей о 15.00 в Актовій залі гуманітарного корпусу Університету (бул. Т. Шевченка, 14) відбудеться зустріч керівництва Інституту філології з абітурієнтами. Для тих, хто ще не визначився з майбутньою спеціальністю чи напрямом підготовки, співробітники Інституту проведуть профорієнтаційні консультації. Майбутні студенти зможуть отримати відповіді на актуальні для них питання:

-        з яких предметів потрібно подавати результати ЗНО чи іспитів для вступу на обрану спеціальність,

-        які документи слід подавати до Приймальної комісії,

-        які форми навчання передбачені,

-        чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому,

-        що вивчатимуть майбутні філологи і де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

239-33-97 (заступники директора),

239-31-01 (прес-центр)