Святкові заходи з нагоди 25-ї річниці заснування української армії

08.12.2016

Колектив Військового інституту в урочистій обстановці відсвяткував 25-ту річницю Дня Збройних Сил України.

Очільник навчального закладу генерал-майор Віктор Балабін привітав особовий склад із цією знаменною в житті українського народу датою та передав теплі слова від Ректора, академіка Леоніда Губерського: «Щира подяка за ваш героїзм, жертовність, стійкість і неоціненний внесок. Батьківщина пишається вами, адже Збройні Сили України – це оборона територіальної цілісності нашої держави, спокій та безпека громадян і впевненість у мирному майбутньому».

Я бажаю, щоб усіх нас супроводжував успіх, у родинах була злагода, щоб усе в нас було гаразд, – завершуючи виступ, сказав начальник Військового інституту.

Заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч зачитав привітання Міністра оборони України після чого було оголошено святкові накази Міністра оборони, голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації та начальника Військового інституту. Двадцять офіцерів отримали відзнаки від імені очільника оборонного відомства.

Завершився захід феєричним концертом військового оркестру під керівництвом диригента майора Юрія Копача.