Чемпіонат КНУ з більярду – Кубок Тарновецького

06.12.2016

ІІІ Чемпіонат Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду «Триборство» пройшов 4 грудня 2016 року в Більярдному клубі «Променада».

Почесний гість турніру – дворазовий чемпіон світу, багаторазовий переможець міжнародних турнірів – Ярослав Тарновецький. Кубок світу виграний ним на Чемпіонаті світу-2012 було передано Асоціації більярду КНУ і розігрується як Кубок Тарновецького.

В особистому заліку чемпіоном турніру став Андрій Голік (факультет комп’ютерних наук та кібернетики), друге місце посів Роман Гавриленко (ректорат) і третє місце – Віталій Ворона (Військовий інститут).

Кращим більярдистом Асоціації 2016 року вчетверте поспіль став професор Олександр Безносюк (Військовий інститут). Краща команда року – команда Військового інституту (О. О. Безносюк, В. В. Ворона, П. П. Попов).

Шостий сезон завершився (в 2016 році під егідою асоціації проведено вісім змагань). Вперше відбувся особисто-командний Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників з більярду «Вільна піраміда». У командному заліку першим Чемпіоном України стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Історія більярду продовжується. У лютому планується Фестиваль більярду студентів ВНЗ України.

Вперед до перемог!

Суддя змагань з більярду

кандидат економічних наук, доцент Дзюба П. В.