Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність

06.12.2016

Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність для навчання в Middle East Technical University (METU) (Orta Dogu Teknik Universitesi (ODTU) / Середньосхідний технічний університет, м. Анкара, Туреччина)

2016-2017 Spring semesters

До уваги бакалаврів 2-3 го років навчання, магістрів 1го року навчання та аспірантів!

Розпочинається конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + кредитна мобільність для навчання (5 місяців/семестр) в університеті партнері за всіма спеціальностями. Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту Еразмус+ КА1.

Квота:  5 місць.

Претенденти на стипендію мають подати наступні документи англійською мовою (якщо є варіант турецькою, то можливо додати):

1) CV в форматі EUROPASS

2) Statement of purpose (для студентів)

GRADUATE LEVEL STUDENTS:

Please note that we can accept graduate (MS & PhD) students only for taking courses, not to conduct research.

3) English proficiency document та Сертифікат (TOEFL/IELTS score) або інший документ про рівень знання англійської не нижче рівня В1 (якщо аплікат знає турецьку, то надати відповідне підтвердження, це буде перевагою при відборі)

4) Transcript of records - Витяг із залікової книжки (перекладений і завірений)

5) 1 letter of reference - Рекомендаційний лист (для студентів від завідувача кафедри, для аспіранта – від наукового керівника)

6) Copy of passport / national ID card (1ша сторінка закордонного паспорту)

Пакет документів в електронному вигляді має бути архівований в один файл (архів, всі документи якого у форматі pdf), назва архіву має містити METU2017 та прізвище претендента (напр., METU2017_Petrenko.*). Пакет має бути надісланий в конкурсну комісію не пізніше 10 грудня 2016 року!

Адреси для відправлення Пакету:

Відділ міжнародного співробітництва: erasmus-tsnuk@ukr.net

Координатор проекту (доц. Харламова Ганна О.): akharlamchek@gmail.com

Кінцевий термін подачі документів на е-пошту: 10 ГРУДНЯ 2016 року!!

Комісія по відбору номінантів приймає рішення  ДО 13 го ГРУДНЯ 2016 року.

До 16 ГРУДНЯ 2016 відібрані номінанти мають заповнити он-лайн форми на сайті МЕТУ (детальні інструкції надані будуть пізніше).

Більше інформації про турецький ВНЗ тут: http://www.metu.edu.tr/faculties-institutes-schools

* attached the METU Fact Sheet and "Erasmus+ ICM Quick Reference Guide" for your reference

Навчання в МЕТУ проходить ВИКЛЮЧНО англійською мовою для ВСІХ студентів ВНЗ!!!

OUR UNIVERSITY SUPPORTS THE EU COMMISSION'S PRINCIPLE THAT AS THE HIGHER EDUCATION INSTITUTION LOCATED IN A PARTNER COUNTRY WE HAVE AGREED TO APPLY A SELECTION PROCESS THAT IS FAIR, TRANSPARENT AND DOCUMENTED, ENSURING EQUAL OPPORTUNITIES TO PARTICIPANTS ELIGIBLE FOR MOBILITY.