Кріогенна мікроелектроніка майбутнього

05.12.2016

На факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ імені Тараса Шевченка 1 грудня пройшла науково-популярна лекція завідувача кафедри нанофізики та наноелектроніки Олександра Прокопенка «Кріогенна мікроелектроніка майбутнього. Низькотемпературні досліди».

Усі бажаючі змогли більше дізнатися про прикладну фізику та зануритися в таємничий світ фізичних процесів та дослідів. Цікаву презентацію про ідеї, досягнення та перспективи кріогенної електроніки, а також про фізичні основи сучасних надпровідних пристроїв і технологій доповнили не менш цікаві досліди, що продемонстрували властивості рідкого азоту та надпровідників під його впливом. Насамкінець, присутні могли самостійно провести дослід під пильним наглядом самого лектора та співробітників факультету.

Немає нічого кращого для науковців та викладачів факультету, ніж позивний настрій та дитячі очі, що горять жагою особисто доторкнутися до таємниць, які відриває перед ними Її Величність Наука.

На згадку про цікаву лекцію та факультет, кожен гість отримав маленький приємний сувенір.

Сподіваємося, що Свято Науки на факультеті РЕКС буде продовжуватись і щиро усіх запрошуємо на гостини.