Ті, що вражають

02.12.2016

Зустріч із учасниками проекту «Ті, що вражають»! 7 грудня об 11:00 в актовій залі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка виступатимуть - співачка Тіна Кароль, паралімпієць Андрій Демчук, генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко, ведуча ТСН Марічка Падалко та воєнний кореспондент Наталя Нагорна.

Освітньо-соціальний проект «Ті, що вражають» – серія мотивуючих виступів публічних осіб. Проект присвячено 20-річчю ТСН. Протягом жовтня-грудня команда із 4 спікерів (телеведучі, журналісти, актори, спортсмени, музичні виконавці, представники модної індустрії) виступає перед студентами українських університетів. Головна мета проекту – підтримати українську молодь, дати настанови та поради, як досягти своєї мрії.

Стартував проект 19 жовтня у Маріупольському державному університеті. Лідер Студії «Квартал 95» Володимир Зеленський, вокаліст гурту ТНМК Олег Фагот Михайлюта, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька та один із найтитулованіших військових репортерів країни, журналіст ТСН Андрій Цаплієнко стали героями першого етапу проекту «Ті, що вражають».

У Житомирі, 26 жовтня, своїми історіями успіху, злетів та падінь з аудиторією ділились: ведуча ТСН Наталія Мосейчук, кореспондент ТСН Наталія Фібріг, шоумен Максим Бахматов, а також Андрій Демчук – спортсмен, який приніс Україні золоту медаль на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

2 листопада у Сумському державному університеті більше 800 студентів зібралися, аби послухати спікерів проекту – телеведучу Соломію Вітвіцьку, журналістку ТСН Маргариту Ситник, акторку Студії «Квартал 95» Олену Кравець, засновницю Ukrainian Fashion Week Ірину Данилевську та паралімпійця Євгена Богодайко.

Більше 600 студентів прийло 9 листопада на зустріч із телеведучою ТСН Марічкою Падалко, журналісткою ТСН Наталею Нагорною, актором Олексіем Вертинським та співачкою Світланою Тарабраровою у Херсонський державний університет.

У Івано-Франківськ проект «Ті, що вражають» приїхав 16 листопада. У Прикарпатському державному університеті ім. В. Стефаника своїми історіями ділились ведуча ТСН Алла Мазур, виконавиця гурту «Крихітка» Саша Кольцова, кореспондент ТСН Олександр Загородній, а також лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк. У залі зібралося понад 1000 студентів.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 23 листопада на зустріч завітали ведуча ТСН Лідія Таран, фронтмен гурту «O.Torvald» Євген Галич, кореспондент ТСН і ведучий «Спецкор» Руслан Ярмолюк, а також генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук та понад 700 студентів.

7 грудня на фінальну зустріч проекту «Ті, що вражають» усіх бажаючих запрошує Київський національний університет імені Тараса Шевченка!