“Політична, громадська та наукова діяльність М. Грушевського”

24.10.2006
Під такою назвою відбулась міжнародна наукова конференція присвячена 140-річчю від дня народження Михайла Грушевського на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23-24 жовтня 2006 року.

Відкрив конференцію декан історичного факультету Київського університету, доктор історичних наук, професор Віктор Колесник. Він привітав всіх з початком роботи конференції, побажав результативної праці, взаємозбагачення від обміну науковими думками та подальших творчих успіхів.
Після пленарного засідання учасники конференції працювали в двох секціях:
- Суспільно-політичні погляди М. Грушевського та його внесок у розвиток українського національного відродження;
- М. Грушевський та розвиток національної школи історичної науки.

Загалом в конференції взяли участь близько 50 науковців з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Брянського державного університету ім. академіка І. Г. Петровського, Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка, Мінського інституту підприємництва і парламентаризму, Гомельського державного університету ім. Франциска Скорини, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Мукачівського технічного інституту, Донецького національного університету, Інституту архівознавства НБУВ, Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, Київського славістичного університету, Інститут історії України НАН України, Інституту вищої освіти АПН України, Національного технічного університету України “КПІ”, Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.