Міс факультету психології

28.11.2016

Профбюро студентів факультету психології запрошує на справжню феєрію краси, витонченості та елегантності 1 грудня о 19:00 в актовій залі Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка. Найпрекрасніші та найсміливіші дівчата факультету психології будуть змагатися за звання найкращої, найкрасивішої, найчарівнішої «Міс факультету психології», даруючи вам посмішки, захват та задоволення.

Вони доведуть вам, що дівчата-психологи вміють не тільки рахувати альфа Кронбаха в SPSS, роздавати психіатричні діагнози направо й наліво та хизуватися розумними словами, типу «когнітивний дисонанс», а й дефілювати по сцені у яскравих сукнях, пристрасно танцювати, співати палких пісень.

Приходьте насолодитись цим святом краси!

Захід відбувається за підтримки: Starlight Entertainment, handmade-мастерні «Декор з душею», авторської школи стилю та макіяжу Наталії Найда, танцювальної студії «VIP DANCE», Кімпаб хаус, Gerwoods, Power slim, майстерні «N|S Workshop», професійної школи-студії фотографії «Time Studia», танцювальної студії «StuDance», інтернет-магазину «DiaDemaGrand», антикафе «Колаж», студії засмаги «KaRRамель», школи макіяжу «Over the moon», «Chokers special for you», інтернет-магазину «Paris Jerome Fashion Clothing», журналу «JOY UA», антикафе «Бергамот», студії стилю «Terra Viva», «FlowersStore», WellMix, «Крамничка чудес», ігровий бар Up|Down, КАПМ, студії фотографині Веретеннікової Жанни, Questium, школи танців DanceFam, кафе «Vegano Hooligano», Armband.