Міжнародні контакти кафедри країнознавства та туризму

24.11.2016

23 листопада 2016 р. на географічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка лекцію з презентацією на тему «Economic Tourism: a brief insight of Tourism on a State's economy» для викладачів і студентів І-ІVкурсів спеціальності «туризм» прочитав проф. Noah Barr (Royal Holloway, University of London)

Тематика лекції присвячена головним принципам економіки туризму. Акценти були зроблені на особливостях ведення регіональної політики в різних регіонах та країнах світу, а також, сформульовані основні важелі впливу галузі туризму на економікуокремої країни.

Важливою та практичною частиною лекції було розкриття питання методики аналізу показників, за допомогою яких можна дослідити фактори впливу туризму на економікуна державному, регіональному та глобальному рівнях.

Лектор продемонстрував результати своїх досліджень на прикладах Великої Британії, США та України.

Україні проф. Noah Barr приділив особливу увагу: висловив свій погляд на особливості регіонального розвитку туризму та аргументував своє бачення щодо його покращення.

Лекція викликала жваве обговорення серед студентів та викладачів.