Кубок з волейболу. Початок покладено

22.11.2016

21 листопада відбулися змагання на «Кубок ІМВ» КНУ з волейболу серед студентів та аспірантів Інститутів Журналістики та Міжнародних відносин.

Брали участь змішані команди, в складі яких були як чоловіки, так і жінки. Головна мета змагань - заохочення студентів та аспірантів до здорового способу життя.

Переможцем турніру стала команда «СОЛЯНКА», що у фіналі перемогла опонентів «VICTORY» з рахунком 2:0. Третє місце з двома поразками посіла команда «НОРМАЛЬНИЙ ДВИЖ».

Усіх учасників змагань на всіх іграх активно підтримували їх однокурсники та друзі

Варто відзначити студентів Інституту міжнародних відносин Олександра Валенського, Юлію Пархоменко, Владиславу Шнайдер, Юрія Московчук та Богдану Войцишину за гарну гру та волю до перемоги.

Команди були нагородженні грамотами, а команда переможець отримала кубок.

Всі одержали задоволення: учасники від гри, вболівальники від емоцій, і всі разом від справедливого суддівства. «Кубок ІМВ» з волейболу пройшов на високому рівні.

Запрошуємо всіх студентів активно брати участь у спортивному житті Університету.

Кафедра фізичного виховання та спорту

Навчально-спортивного комплексу