КНУ на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2016»

17.11.2016

Київський національний університет імені Тараса Шевченка розпочав свою роботу на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2016» у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

У відкритті виставки взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) КНУ В’ячеслав Шамрай. Тож ті, хто завітав на виставку в перший день, мали нагоду отримати індивідуальну консультацію особисто від проректора. На виставці щодня працюють представники Центру комунікацій, факультетів та інститутів університету. Запрошуємо всіх до нашого стенду.

КНУ імені Тараса Шевченка отримав гран-прі у номінації «Міжнародне співробітництво в галузі освіти і науки».

Виставка працюватиме три дні: 17–18 листопада з 11:00 до 18:00, 19 листопада з 11:00 до 17:00.