Переможні результати Спартакіади КНУ

17.11.2016

Середа 16 листопада виявилася багатою на спортивні події. Завершилися змагання Спартакіади КНУ з настільного тенісу.

В особистій першості серед  дівчат призерками першої групи факультетів стали: І місце – Сакович М.(ек.ф-т), ІІ місце – Капелюшна В.(ІМВ), ІІІ місце – Ткаченко О.(ф-т комп.наук та кіб.) В другій групі місця розподілилися так: І місце – Новіцька О.(хім.ф-т), ІІ місце – Шеверун М.(ННІ «Ін-т геології»), ІІІ місце – Кацан Л.(фіз.ф-т). В третій групі перше місце дісталося Бузикіній Т. (ФІТ), другою  була Заіка А. (ФІТ), третє місце у Мартиросян Ш. (філос.ф-т).

Серед юнаків першої групи факультетів перемогу, досить неочікувану, святкував Атаманчук Д. (ек. ф-т), другим став Огороднійчук О. (юр.ф-т), третім – Платханов А. (ф-т комп.наук та кіб.). В другій групі І місце у Самойленка С. (ННІ «Ін-т геології»), ІІ місце дісталося Купріянчуку В.(ФРЕКС), ІІІ місце посів Міщенко Д. (ННІ «Ін-т геології»). В третій групі І місце у Манько Д.(ФІТ), ІІ місце - Паламарчук Є.(ФІТ), ІІІ місце – Прийма M.(ф-т соц.).

Добігли кінця і змагання КНУ з волейболу серед юнаків. Переможцем серед команд  першої групи стала команда географічного факультету, друге місце посіла команда факультету комп'ютерних наук та кібернетики, третє місце у команди економічного факультету.

В другій групі місця розподілилися так: І місце – ФРЕКС, ІІ місце – Інститут філології, ІІІ місце – фізичний факультет. Серед команд третьої групи перемогу святкувала команда ФІТ, другою була команда «Інституту журналістики», третьою стала команда факультету соціології.

А завершився день чудовою перемогою жіночої збірної університету з волейболу над своїми суперницями з академії СБУ в рамках змагань з волейболу серед збірних команд студентів (жінки) ВНЗ ІІІ-ІV р.а., які розташовані на території Голосіївського району м. Києва.

Вітаємо всіх переможців та призерів!

Кафедра фізичного виховання та спорту