Китайська делегація відвідала КНУ

17.11.2016

16 листопада КНУ імені Тараса Шевченка відвідала делегація Китайської народної республіки у складі представників Академії суспільних наук КНР Чен Іцзюнь, Цзян І, У Вей, Лі Сяожу, Чен  Іцзюнь.

Відбулася зустріч з проректорами університету Петром Бехом та В’ячеславом Шамраєм. Під час зустрічі вони обговорили можливості та напрямки співпраці.

Студенти історичного факультету провели для китайських гостей екскурсію Головним навчальним корпурсом. Про найважливіші етапи розвитку КНУ  розповіла директор Музею історії університету Людмила Круглова.

17 листопада представники Академії суспільних наук КНР взяли участь у роботі круглого столу  «Українсько-китайські відносини в рамках концепції «Один пояс – один шлях»: історія, реальність та перспективи», що відбувся в Інституті міжнародних відносин КНУ  імені Тараса Шевченка.