7:1 на користь збірної КНУ

14.11.2016

З перемоги розпочала свій шлях у цьогорічній Студентській лізі "ФК "Динамо" Київ" збірна команда університету з футболу.

Гра з командою Європейського Університету, що відбулася 12 листопада на спортивній базі ДЮФШ  "Динамо" ім. Валерія Лобановського, закінчилася з рахунком 7:1 на користь нашої збірної.

Голи до свого активу записали Васютін Ярослав (2), Дробноход Святослав (2), Сінькевич Валентин (1),  Сінькевич Євгеній (1), Кондратенко Олексій (1).

До складу команди увійшли: Тєгаєв Микита (геогр.ф-т), Артюх Дмитро (ФІТ), Кравченко Олексій (мех.-мат.ф-т), Дробноход Святослав (ек.ф-т), Сінькевич Валентин (ек.ф-т), Сінькевич Євгеній (ек.ф-т), Кондратенко Олексій (ек.ф-т), Поляк Костянтин (ек.ф-т), Томін Микита (ек.ф-т), Зобенко Арсеній (геогр.ф-т), Іщенко Дмитро (юр.ф-т), Пузій Антон (ек.ф-т), Васютін Ярослав (геогр.ф-т), Кабанов Олег (ек.ф-т), Тимовський Андрій (ек.ф-т), Малюта Андрій (ек.ф-т), Пишта Андрій (іст.ф-т).

Вітаємо і бажаємо перемог у майбутньому!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу