Аспіранти КНУ отримали академічні стипендії

09.11.2016

Вітаємо аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка з отриманням академічних стипендій у 2016-2017 навчальному році:

Стипендія Президента України

Федірчик Ігор Ігорович, аспірант ІІ-го року навчання факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем, науковий керівник - проф. Черняк В. Я.

Світіна Ганна Миколаївна, аспірантка ІІ-року навчання ННЦ «Інститут біології та медицини», науковий керівник – доц. Гарманчук Л. В.

Стипендія Кабінету Міністрів України

Щербакова Юлія Володимирівна, аспірантка ІІ-року навчання ННЦ «Інститут біології та медицини», науковий керівник – доц. Джаган В. В.

Стипендія імені М. С. Грушевського

Задорожна Олена Сергіївна, аспірантка ІІ-го року навчання Інституту журналістики , науковий керівник – доц. Паримський І.С.

Запотоцька Вікторія Анатоліївна, аспірантка ІІ-го року навчання географічного факультету, науковий керівник – доц. Олійник Я. Б.

Войтенко Катерина Володимирівна, аспірантка ІІ-го року навчання фізичного факультету, науковий керівник – с. н. с. Бурбело Р. М.