Лист від Вільяма Лейсі Свінга

02.11.2016

Хотів би подякувати за надану мені можливість звернутися до студентів Вашого університету з огляду на міграційну ситуацію та пов’язаними з нею змінами.

Я також вдячний за ваш ентузіазм та готовність ввести спеціальний курс з міграції в розклад, що, на мою думку, буде надзвичайно корисно для студентів і для суспільства в цілому.

Я користуюся цією нагодою, щоб запевнити Вас, що офіс МОМ в Україні та я особисто будемо продовжувати підтримувати Ваш університет у будь-яких міграційних питаннях.

Я дякую Вам та Вашому університету за співробітництво та підтримку.

З повагою, Генеральний директор

Міжнародної організації з питань міграції

Вільям Лейсі Свінг

Нагадаємо, що 7 жовтя 2016 р. у КНУ імені Тараса Шевченка відбулася зустріч  студентів з Генеральним директором Міжнародної організації з міграції (МОМ) Вільямом Лейсі Свінгом.  Він виступив з лекцією «Впорядкована міграція в безладному світі».