Чемпіонат Університету з більярду

28.10.2016

У Більярдному клубі «ПРОМЕНАДА» 23 жовтня 2016 року відбувся особисто-командний VIІ Чемпіонат КНУ з більярду «Вільна піраміда» присвячений 182-й річниці відкриття університету.

У командному заліку всьоме підряд чемпіоном стала команда Військового інституту (О. Безносюк, В. Ворона, П. Попов), друге місце у представників Геологічного факультету (С. Дейнеко, В. Коваль, В. Лимар), і третє місце – Юридичний факультет (В. Цюра, М. Хоменко, В. Нестор).

В особистому заліку святкував перемогу кращий гравець 2015 року О. Безносюк (Військовий інститут), друге місце посів дворазовий чемпіон КНУ О. Курилко (механіко-математичний факультет) і третє місце – триразовий чемпіон КНУ А. Копистира (Інститут міжнародних відносин).

У турнірі «Білія» (забита кількість куль до першої помилки) чемпіоном став В. Цюра (юридичний факультет) – 10 куль, друге місце посів О. Курилко (механіко-математичний факультет) – 10 куль і третє місце – С. Дейнеко (геологічний факультет) 8 куль.

17-20 листопада 2016 року в Більярдному клубі «Авіатор» (м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1) відбудеться Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників з більярду «Вільна піраміда», де спортсмени нашого університету планують взяти активну участь та боротися за перемогу.

Суддя змагань

кандидат економічних наук,