Matlab для навчання і наукової роботи

26.10.2016

У рамках проекту TEMPUS «CURRICULA DEVELOPMENT FOR NEW SPECIALIZATION: MASTER OF ENGINEERING IN MICROSYSTEMS DESIGN» (координатор професор Скришевський В. А.) Інститут високих технологій отримав ліцензії Classroom і Academic пакетів Matlab і Simulink для навчання студентів і використання для наукової роботи.

MATLAB — пакет прикладних програм для числового аналізу, а також мова програмування,що використовується в даному пакеті. Система створена компанією The MathWorks і є зручним засобом для роботи з математичними матрицями, малювання функцій, роботи з алгоритмами, створення робочих оболонок (user interfaces) з програмами в інших мовах програмування. MATLAB використовують більше 1 000 000 інженерних і наукових працівників.

Іванов Іван Іванович,

Інститут високих технологій