Офіційне відкриття виставки живопису Галини Морозової «Свою Україну люблю»

20.10.2016

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує всіх шанувальників сучасного образотворчого мистецтва відвідати виставку живопису української художниці, заслуженого діяча мистецтв України Галини Морозової.

Роботи майстра життєдайні, яскраві, наповнені українською символікою та образами. Її картини – це своєрідний гімн рідній Україні у барвах неповторних пейзажів батьківщини. Вони наповнені особливим настроєм, здатним занурити глядача в атмосферу гармонії та умиротворення.

25 жовтня 2016 року о 15:00 ви маєте можливість поспілкуватись із майстринею та зарядитися енергетикою від її картин на офіційному відкритті виставки «Свою Україну люблю». Захід відбудеться на другому поверсі Наукової бібліотеки імені М. Максимовича (вул. Володимирська, 58).