"Географічні професії: шлях до успіху"

18.10.2016

Географічний факультет та Сектор працевлаштування студентів і аспірантів Університету

запрошують відвідати освітньо-профорієнтаційний захід

"Географічні професії: шлях до успіху"

27 жовтня з 10.00 до 16.00 студенти та абітурієнти географічного факультету зможуть дізнатися, як ефективно побудувати власну кар'єру, познайомитися із актуальними вакансіями та поринути у світ географічних професій.

Захід включає:

Експоблок – своєрідний "тет-а-тет" із роботодавцем; виставка та презентація актуальних вакансій і програм практик від компаній, що спеціалізуються у сферах:

• ГІС, землевпорядкування та земельного кадастру;
  • менеджменту природних ресурсів;
  • рекреації, готельної справи, туризму;
  • територіального управління та містобудування;
  • регіональної економіки та аудиту;
  • сталого розвитку та зеленої економіки.

Освітній блок – лекторій від успішних випускників географічного факультету, директорів та керівників HR-департаментів провідних компаній, представників громадського сектору, влади та місцевого самоврядування. Учасники заходу можуть обрати міні-лекції у TED-форматі з трьох секцій:

• "Освіта і наука": ви дізнаєтеся про можливості подвійного дипломування, академічних обмінів, грантової та державної підтримки молодіжних наукових проектів.
  • "Бізнес та підприємництво": майстер-класи та тренінги з працевлаштування, презентація актуальних вакансій і програм стажувань у вітчизняних і міжнародних компаніях.
  • "Державна служба та управління": виступи представників територіальних органів державного управління та громадського сектору на актуальні теми: зайнятість населення і ринок праці, реформи регіонального розвитку та містобудування тощо.

Зона розваг та відпочинку:

Географія – це не лише цікаво і корисно, але й весело. Учасники заходу матимуть можливість взяти участь у квестах, конкурсах, отримати цікаві подарунки та оригінальні фотографії з фото-зони заходу.

Запрошуємо всіх охочих. Вхід вільний.