На Покрову оркестр ВІКНУ вітав киян та гостей столиці

18.10.2016

З нагоди відзначення Дня захисника України в день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, серед урочистих державних заходів у столиці проходила низка концертних заходів. Серед них – концерт військових духових оркестрів Збройних сил України, одним з яких був і творчий колектив Військового інституту на чолі з диригентом майором Юрієм Копачем.

Оркестр ВІКНУ дав можливість всім присутнім на головній вулиці країни насолодитися музичними композиціями, серед яких переважна більшість були присвячені України та миру в нашій державі.

Із неабияким захопленням сприйняли слухачі авторську пісню соліста оркестру, молодшого сержанта Анатолія Варченка “Це наш шлях” та попросили виконати її на біс. Тепло присутні сприйняли виступ наймолодшого сольного дуету оркестру – сестер Наруцьких.

На завершення вдячні глядачі ще довго не відпускали оркестр Військового інституту, даруючи йому щирі оплески і овації.