Проект «Стань ІТ професіоналом»

13.10.2016

Цьогоріч сектор працевлаштування студентів, випускників та аспірантів КНУ імені Тараса Шевченка розпочав співпрацю з ІТ-департаметом групи компаній «FOZZY GROUP». У результаті їхньої спільної роботи та за сприяння адміністрації факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем було реалізовано проект «Стань ІТ професіоналом разом з Fozzy Group  2016».

Успішно пройшли безкоштовні курси програмування та встигли зарекомендувати себе справжніми фахівцями Андрій Остапчук, Іван Білецький, Ярослав Прокопенко, Антон Косопов, Владислав Тараман та Павло Новіков.

Упродовж трьох місяців із кожним учасником проекту працював наставник, який допомагав зрозуміти аспекти роботи великого холдингу. Хлопці відзначають, що здобули гарну можливість для самовдосконалення та отримання нових знань.

Проект продовжує своє існування, а організатори запрошують усіх бажаючих пройти співбесіду та попередній відбір 17 жовтня з 15.00 у аудиторії 42 корпусу ФРЕКС.