Новини КНУ-більярду

11.10.2016

ІІІ Чемпіонат КНУ серед науково-педагогічних працівників з більярду «Динамічна піраміда» проходив 9 жовтня у більярдному клубі «Променада».

В особистому заліку вдруге поспіль переміг О. Безносюк (Військовий інститут), друге місце посів А. Голік (факультет кібернетики)  і третє – С. Дейнеко (Геологічний факультет).

Завдяки кореспондентам Студент TV усі охочі можуть переглянути запеклу боротьбу на турнірах, півфінали та фінали гри на сайті телеканалу Студент TV за посиланням.

23 жовтня відбудеться особисто-командний Чемпіонат КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників  з більярду «Вільна піраміда», присвячений 182-й річниці заснування університету. Початок змагань о 10.00 у більярдному клубі «Променада».

У період з 17 по 20 листопада буде проходити Чемпіонат ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Змагання проходитимуть у більярдному клубі «Авіатор» за адресою: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1.

П. Дзюба, суддя змагань,

кандидат економічних наук, доцент