Всеукраїнська науково-практична конференція “Соціальні пріоритети економічного розвитку регіону: проблеми та перспективи”

21.09.2006
ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦIОНАЛЬНИЙ УНIВЕРСИТЕТ
IМЕНI ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
IНСТИТУТ ДЕМОГРАФІЇ ТА СОЦIАЛЬНИХ ДОСЛIДЖЕНЬ НАН УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Всеукраїнська науково-практична конференція
19-20 жовтня 2006 року
“Соціальні пріоритети економічного розвитку регіону:
проблеми та перспективи”

Інформаційний лист
Мета конференції: Обговорення сучасних проблем, обмін результатами наукових досліджень і практичним досвідом з питань соціального та економічного розвитку регіонів. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення державної регіональної соціальної політики та визначення її пріоритетних завдань.
На конференції передбачається обговорення таких проблем:
1. Пріоритети регіональної соціально-економічної політики. Взаємовплив економічного та соціального розвитку регіону.
2. Сучасні демографічні проблеми в регіонах України.
3. Іван Франко як економіст, демограф (до 150-річчя від дня народження І. Франка)
4. Регіональні чинники формування і використання людського капіталу. Проблеми продуктивної зайнятості за умов реструктуризації економіки.
5. Трудові міграції населення та їх вплив на соціально-економічний стан регіону і поліпшення життєвого рівня населення.
6. Державна регіональна політика у сфері зайнятості населення. Регіональні ринки праці.
Для участi в конференцiї слiд надiслати: текст доповiдi (до 10 сторiнок) та заявку на участь (в електронному i паперовому варiантах).
Участь у конференцiї - безкоштовна. За пiдсумками конференцiї буде здiйснено видання збiрника матерiалiв в науковому віснику Прикарпатського національного університету (серія економіка), який згідно ухвали Президії ВАК України від 09.03.2006р. затверджено як фахове видання. Оргкомiтет залишає за собою право вiдбору доповiдей для участi в конференцiї. Витрати на вiдрядження (проїзд проживання, харчування, добовi) - за рахунок органiзацiї, що відряджає учасника конференцiї.
Термiн подачi матерiалiв - до 5 жовтня 2006 року.
Заявка на участь у конференції (в паперовому та електронному вигляді) подається на кожного учасника та співавтора окремо за зразком:

1. Прізвище, ім’я, по батькові.
2. Область, місто.
3. Організація (ВНЗ, факультет, НДІ тощо), її адреса
4. Посада, вчений ступінь, наукове звання.
5. Контактний телефон, факс, електронна пошта.
6. Поштова адреса для листування.
7. Назва наукового напрямку.
8. Назва доповіді.
9. Дати приїзду та від’їзду.
10. Проживання (гуртожиток, готель), попереднє замовлення.

Вимоги до оформлення матерiалiв: Текст друкується з одного боку аркуша формату А4 (210х297 мм) у форматi *.doc або* .rtf редактор Word for Windows 6.0-7.0. На початку першої сторiнки по центру подається назва доповiдi, пiд нею праворуч - прiзвище та ініціали автора, науковий ступiнь, звання, мiсце роботи, мiсто, країна. Шрифт — Times New Roman 14, iнтервал — 1,5, усі поля – 2,5 мм., нумерацiя сторiнок - внизу праворуч. Таблицi й рисунки повиннi мати назву i подаватись пiсля першого на них посилання. Лiтературнi джерела, що цитуються або використовуються у статтi, нумеруються в порядку згадування про них у текстi, посилання на джерело подаються у квадратних дужках.
Статтi повиннi вiдповiдати вимогам ВАК України для наукових публiкацiй:

Анотація українською мовою
Ключові слова
1. Вступ (постановка проблеми в загальному виглядi i її зв’язок з останнiми дослiдженнями i публiкацiями, а також з важливими науковими i практичними завданнями з посиланнями в текстi на використану лiтературу. Автор повинен видiлити iз загальної проблеми ту частину, яку вiн дослiджує, i показати її актуальнiсть).
2. Постановка завдання (формулювання мети, методiв дослiдження).
3. Результати (виклад основного матерiалу дослiдження з обгрунтуванням одержаних наукових результатiв).
4. Висновки (наукова новизна, теоретичне i практичне значення дослiджень (наприклад, навести соцiально економiчний ефект, який виникає внаслiдок впровадження наукових результатiв). Перспективи подальших наукових розробок у цьому напрямку.
Лiтература (список використаних джерел).
Анотація англійською мовою

Адреса оргкомітету: 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, кафедра теоретичної і прикладної економіки тел. 8(03422)2-79-86, факс 8(03422) 3-15-74.
Секретар оргкомітету конференції – Калашнікова Євгенія Дмитрівна – к.е.н., доцент.
Деканат економічного факультету - тел. 8(0342) 59-60-13.
Декан факультету – д.е.н., професор Романюк Михайло Дмитрович.