В університеті тепло вітали ветеранів

30.09.2016

Першого жовтня в Україні відзначають День ветерана (згідно з  Указом Президента України від 24.09.2004 року № 1135/2004).

З цієї нагоди в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте розширене засідання Ради ветеранів університету.

Теплі вітальні слова знайшов для кожного, відкриваючи засідання, голова Ради ветеранів університету професор Федір Михайлович Кирилюк. Як завжди з ветеранами поряд була, опікувала й підтримувала їхня незмінна берегиня – секретар ветеранської Ради Вікторія Недзельська.

Міцного здоров’я, добробуту, довгих років мирного життя, щастя та злагоди в родинах, уваги й турботи рідних та близьких побажав нашим ветеранам ректор КНУ Леонід Губерський. Ректор зазначив, що сьогодні як ніколи потрібно об’єднувати  мудрість старшого покоління і прогресивність молодого, для того, щоб досягти європейського розвитку нашої країни.

Фольклорний гурт Інституту філології  «Роксоланія» розважив присутніх  народними піснями, а студентка ІМВ Катерина Радченко – присвяченими старшому поколінню віршами.

Ветеранам вручили Грамоти і квіти.

Після засідання відбулася Ветеранська хода та покладання квітів до пам’ятних знаків Університету.