Відбувся з‘їзд Українського товариства геодезії та картографії

30.09.2016

29 вересня 2016 р. за ініціативи кафедри геодезії та картографії в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІІ з‘їзд Українського товариства геодезії та картографії.  Впродовж дня учасники з’їзду та гості змогли відвідати фахову виставку сучасної геодезичної і фотограмметричної техніки (Leica Geosystems, Trimble Navigation,Topcon), програмних продуктів, технічної літератури відомих фірм та підприємств України і світу – Nav Geo Center, TVIS, LTRADE, Geo-Progress, КМС, Центр САПР, Деметра.5 тощо.

Учасників з’їзду привітали: директор департаменту топографо-геодезичної і картографічної діяльності Держгеокадастру О. О. Малюк, президент Польського геодезичного товариства Станіслав Цегельський (Польща), директор Науково-дослідного інституту геодезії, топографії і картографії доктор Карел Радей (Чехія), академік НАН України Я. С. Яцків.