ННЦ радіаційної безпеки КНУ підтвердив міжнародні сертифікати якості

29.09.2016

29.09.2016 року Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка за позитивними результатами міжнародного аудиту Bureau Veritas Certification Holding SAS – UK Branch підтвердив, що його Система Управління відповідає вимогам міжнародним стандартам якості ISO 9001:2008 у сфері сертифікації «Надання навчальних та наукових послуг в галузі радіаційної безпеки та медичної фізики». Отримано міжнародні сертифікати терміном дії до 15 вересня 2018 року.

Маючи в своєму розпорядженні компетентний  персонал, партнерські стосунки з провідними вітчизняними, міжнародними організаціями та фахівцями в галузі радіаційної безпеки, співробітники Центру прагнуть зміцнювати свою позицію як надійного постачальника послуг із забезпечення радіаційної безпеки.

Директор ННЦ РБ

Л. І. Асламова