В університеті тріумфують першокурсники

31.08.2016

У ці дні в КНУ імені Тараса Шевченка тривають урочисті посвяти першокурсників у студенти. 31 серпня, у переддень нового навчального року, гучні урочистості відбулися на філософському, хімічному, економічному, географічному, фізичному факультетах, в ННІ «Інститут геології», ННЦ «Інститут біології», в Інституті філології, на факультетах соціології, радіофізики електроніки та комп’ютерних систем. У гості до студентів прийшли знані випускники, відомі громадські діячі, видатні вчені, політики, науковці. Серед тих, хто прийшов  розділити радість з першокурсниками, їхні  батьки і друзі. Отримання омріяного студентського квитка, безперечно, знакова подія у житті, тож емоції б’ють через край. Університет, якому у цьому році виповнюється 182 роки, знову по новому молодий!