Присяга студентів ВІКНУ

25.08.2016

У День Державного прапора України на факультеті військової підготовки ВІКНУ відбулося складання Військової присяги та черговий випуск студентів, які навчалися за програмою підготовки офіцерів-запасу.

На вірність Українському народові присягнули 485 майбутніх офіцерів більш ніж із 30 вищих навчальних закладів України. Невдовзі наказом Міністра оборони України їм будуть присвоєні первинні офіцерські звання молодшого лейтенанта.

В урочистостях брали участь командувач Військово-морськими силами України віце-адмірал Ігор Воронченко, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка доктор біологічних наук, професор Віктор Мартинюк, представники структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, керівний склад і науково-педагогічні працівники ВІКНУ, відомі ветерани і громадські діячі університету й військового інституту, представники засобів масової інформації.

За підсумками відмінного навчання, сумлінного відношення до військової справи та зразкове виконання функціональних обов’язків кращі студенти були заохочені грамотами та подяками начальника інституту.

У ході урочистого мітингу студенти виказали щиру вдячність керівництву Військового інституту та факультету військової підготовки за ефективно організований навчально-виховний процес, високу професійну майстерність науково-педагогічних працівників провідних кафедр.

Приємним сюрпризом стало освідчення одного з курсантів своїй коханій, яка прийшла підтримати не лише свого обранця життя, а й майбутнього офіцера Збройних Сил України.

Під час урочистостей всі присутні мали змогу насолодитися творчими виступами випускників в ході підготовленого студентами 1 роти концерту.

Особливу увагу привернув до себе оркестр Військового інституту, який продемонстрував не тільки відмінний військово-музичний вишкіл, а й новий український однострій.