Міжнародна Літня школа на юридичному факультеті КНУ

15.07.2016

Міжнародна Літня школа «Право охорони громадського здоров’я в Україні та Сполучених Штатах Америки: актуальні питання», організована Навчально-науковим центром медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Американським центром загального права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціацією адвокатів України, розпочинає свою роботу 18 липня о 9:30 у 204 ауд. Червоного корпусу Університету.

Участь в Міжнародній Літній школі візьмуть студенти, аспіранти, молоді науковці, адвокати, інші представники юридичної професії та фахівці у галузі охорони здоров’я.

Учасники Літньої школи отримають унікальну можливість відчути синергетичний ефект від взаємодії теорії і практики; обміну думками між фахівцями у царинах охорони здоров’я, охорони довкілля та юриспруденції, а також від обміну досвідом українських і американських колег.

Програма Міжнародної літньої школи передбачає:

• ознайомлення з українським та американським досвідом забезпечення та захисту права на охорону здоров’я та суміжних прав;
  • висвітлення актуальних правових питань у сфері забезпечення організації охорони здоров’я, боротьби з інфекційними захворюваннями, забезпечення населення лікарськими засобами тощо;
  • обговорення правових аспектів актуальних біоетичних проблем, що знаходяться у полі зору громадського здоров’я (репродуктивне здоров’я, закінчення життя людини, трансплантація органів та інших анатомічних матеріалів, використання ГМО тощо);
  • висвітлення ситуації щодо фактичного дотримання нормативів у сфері забезпечення екологічно безпечного довкілля;
  • огляд релевантної судової практики, роботу з кейсами;
  • ознайомлення з медико-правовими документами тощо.

Детальна Програма заходу додається.