Студенти економічного – світові чемпіони!

09.06.2016
Студенти економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка стали чемпіонами світу в престижному фінансовому кейс-чемпіонаті BNP Paribas Ace Manager.

2 червня студенти економічного факультету Вадим Барановський (1 курс магістратури «ФіК», спеціалізація «Корпоративні фінанси»), Євген Самофал (1 курс магістратури «ФіК», спеціалізація «Корпоративні фінанси») та Даніїл Керечанін (4 курс «ЕК») вибороли глобальну першість у фінальному протистоянні, аналізуючи та презентуючи свої рішення інвестиційним професіоналам із Парижу.

За умовами змагання учасникам потрібно було впродовж 3-х тижнів вирішити 10 складних он-лайн бізнес-кейсів, що стосувалися таких фінансових індустрій як: Investment banking; Investment management; Corporate finance; Derivatives.

Випередивши понад 10 тис. студентів кращих університетів та бізнес-шкіл світу, команда економічного факультету КНУ здобула окрім цінних призів (6 тис. євро та подорож до Парижу) ще й безцінний професійний досвід.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!