Нагородження переможців конкурсу «Незвідана Туреччина»

06.06.2016
В Інституті філології відбулося нагородження переможців та учасників Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу серед учнів 10-11 класів «Незвідана Туреччина» та переможців конкурсу турецько-українських перекладів оповідань серед студентів вищих навчальних закладів!
Конкурс тривав із лютого по квітень 2016 року, а 2 червня відбулося урочисте нагородження за участі координатора Турецького агентства зі співробітництва та координації при Кабінеті Міністрів Турецької Республіки панові ХаджиБайрамаБолата, заступника директора Інституту філології із міжнародних зв’язків Сергія Скрильника та ініціатора конкурсу, завідувача кафедри тюркології Ірини Покровської.

Переможцями конкурсу «Незвідана Туреччина» серед школярів стали:
І місце – Катерина Омелюк
ІІ місце – Ірина Чернєва
ІІІ місце – Малініна Софія
Переможцями конкурсу перекладів серед студентів стали:
І місце – Найманова Тетяна
ІІ місце – Андрій Церковний
ІІІ місце – Матвійчук Мар’яна
Переможці отримали цінні призи: ноутбуки за перше місце, планшети за друге і смартфони за третє місце у конкурсі.

Також були нагороджені учасники конкурсу «Незвідана Туреччина» у номінації «Авторська оригінальність»: Кавка Діана, Кривульський Данило, Пісна Діана, Щерба Діана, Кіпка Анастасія, Тулупова Анастасія, Широкопояс Анастасія, Юшковець Діана, Чернєва Тетяна.
У номінації «Краща творча робота» ногороджено учасників: Білоножка Марину, Воробель Лідію, Рпіна Ксенію, Садовську Олександра, Рой Діана, Ореховська Анастасія, Годунок Ніна, Восколович Анастасію, Місюк Ірину, Толочко Олену, Ткаченко Світлану,Рум’янцева Олександра, Фетісову Дар’ю
За участь у конкурсі перекладів серед студентів вищих навчальних закладів у номінації «Оригінальний переклад» нагороджено: Гордієнко Ольгу, Григор’єву Ірину, Дику Лесю, Іщук Марію, Шмик Анну.

У номінації «Вдалий переклад» нагородженоучасників: Осадчу Мирославу, Пархоменко Андрія, Корінєву Ольгу, ЦвидМар’яну. Прокопенко Олександру, ЛюбінськаСофію, Смоляр Тараса, СофієнкоІнесу, Сливенко Дарину, Уманцеву Ірину.

Студенти-тюркологи Інституту філології підготували невеличкий концерт для переможців та учасників, а завідувач кафедри тюркології вручила подяку пану Хаджі Байраме за підтримку такого конкурсу.

Дорошенко Каріна,
Фото – Валерій Попов