Перемога психологів на Всеукраїнській студентській олімпіаді

02.06.2016
Cтудентка першого курсу магістратури факультету психології КНУ Ярослава Піхало виборола перше місце в ІІ Всеукраїнській студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору Україні від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

Олімпіада проводилася 18-19 травня 2016 року Навчально-науковим інститутом інформаційно-діагностичних систем Національного авіаційного університету спільно з Державним закладом «Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації» НТУ України «Київський політехнічний інститут». В ній взяли участь 24 команди (72 студенти та курсанти) з вищих навчальних закладів України.

Команду КНУ імені Тараса Шевченка представляли студентки магістратури факультету психології спеціальності «Психологія»: Ярослава Піхало, Тетяна Сурскова, Галина Михальчук. Науковий керівник – доцент кафедри соціальної психології, кандидат психологічних наук Клименко Ірина Вадимівна.

Щиро вітаємо Ярославу з перемогою та зичимо подальших успіхів, наснаги й професійного зростання!