Наші студенти – фіналісти європейського кейсового чемпіонату CEO CHALLENGE EUROPE

01.06.2016
Студенти економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка увійшли до фіналу європейського кейсового чемпіонату P&G CEO CHALLENGE EUROPE. До складу команди-переможниці «The Seeds» увійшли: Андрій Вакарюк (2 курс, «Економічна кібернетіка»); Дмитро Малиновський (3 курс, «Фінанси і кредит»); Світлана Свідерська (3 курс, «Менеджмент організації»).

Конкурс P&G CEO Challenge спрямований на розробку стратегії впровадження нового продукту для національних ринків. Учасників оцінювали за лідерськими якостями, навичками комунікації, аналітичними здібностями і командною роботою. У конкурсі брали участь студенти університетів Туреччини, Азербайджану, Болгарії, Греції, Естонії, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Словенії, України, Угорщини, Хорватії, Чехії.

Команда студентів економічного факультету КНУ – переможець 3 етапу (Cluster Final), який проходив 12-13 травня.

Фінал відбудеться у Женеві (Швейцарія) з 30 червня по 01 липня 2016 року.

Бажаємо успіху!