Круглий стіл з проблем аграрного, земельного та екологічного права

31.05.2016

З метою спільного напрацювання наукових підходів до подальшого розвитку аграрного, земельного та екологічного права України 27 травня 2016 р. на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено круглий стіл на тему «Конституційні засади аграрного, земельного та екологічного права України: 20 років розвитку». Він був приурочений 20-річчю прийняття Конституції України, 20-річчю створення на юридичному факультеті кафедри трудового, земельного та екологічного права, а також у зв’язку з 30-ою річницею Чорнобильської катастрофи.

У роботі круглого столу взяли участь провідні вчені та практики України, Республіки Польща та Республіки Білорусь, доповіді яких були присвячені актуальним проблемам формування та розвитку в Україні наукових осередків аграрного, земельного та екологічного права, перспективам розвитку аграрного, земельного та екологічного права в контексті конституційної реформи в Україні. Було визначено роль аграрного, земельного та екологічного права у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи. Значна увага була приділена підвищенню ефективності формування екологічної політики нашої держави, усуненню прогалин та колізій у законодавстві, що регулює аграрні, земельні та екологічні відносини.