Ділова зустріч з проректором університету м. Буіра (Алжир)

23.05.2016
23 травня 2016 року відбулася робоча зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) КНУ Петра Беха з проректором з міжнародних зв’язків університету м. Буіра (Алжир) Нурдіном Абдельбакі. професор Володимир Михайлов, директор Єгипетського центру арабської мови та культури Інституту філології Олена Хоміцька.

Петро Бех розповів про міжнародні проекти КНУ й зокрема проспівробітництво з алжирським вишами. Учасники зустрічі обговорили можливості двосторонньої наукової співпраці зуніверситетом м. Буіра.

«Наш університет включає факультети: природничих наук і технологій;наук про природу, життя і Землю; гуманітарних дисциплін і мов; соціальних наук та людини; права і політології; економіки, торгівлі і менеджменту.Тож ми зацікавлені у співпраці в усіх цих сферах», - зазначив Нурдін Абдельбакі.

Сторони домовилися підготувати і підписати меморандум про співробітництво.

Після зустрічі Нурдін Абдельбакі відвідав Єгипетський центр арабської мови та культури, а також ННІ «Інститут геології».

Фото Тетяни Воротняк