Київський університет – "Найкраща наукова установа"!

23.05.2016
Цьогоріч у рамках святкування Дня науки в Україні вперше було проведено церемонію вручення премії Scopus Awards Ukraine, започатковану компанією Ельзевір та Міністерством освіти і науки України.

Переможців було визначено у кількох номінаціях.

За версією премії Київський національний університет імені Тараса Шевченка визнано "Найкращою науковою установою", а науковці Інституту високих технологій Дмитро Говорун та Ольга Броварець стали "Найкращим колективом вчених, який досяг значних наукових результатів без західних колаборацій".

Внесок дослідників та наукових організацій у світову науку оцінювався за даними найбільшої бази цитувань рецензованої наукової літератури Scopus.

Премію Scopus Awards Ukraine вручив старший віце-президент компанії Ельзевір з урядових питань Мішель Колман.