Міжнародна конференція з проблем викладання логіки

16.05.2016
Кафедра логіки філософського факультету 12-15 травня 2016 року провели Сьому міжнародну конференцію «Проблеми викладання логіки та перспективи її розвитку».

Кожні два роки, починаючи з 2004 р., провідні фахівці у галузі логіки збираються у травні в Києві для обговорення проблем та тенденцій викладання логіки для студентів усіх напрямків. До обговорення залучається широке коло науковців та викладачів з України та інших країн світу.

Цього року конференція присвячена річниці народження Аристотеля, проголошеної ЮНЕСКО. З цієї нагоди до Києва приїхали представники логічної спільноти з країн СНД та далекого зарубіжжя(Німеччини, Фінляндії, Бразилії, Нідерландів, Мексики та інших країн).

13 травня на відкритті конференції виступили: декан філософського факультету професор Анатолій Конверський, Габріель Санду(Фінляндія), Жоао Маркос (Бразилія), а також був проведений майстер-клас Надії Козаченко(Кривий Ріг, Україна).В рамках конференції відбулися секційні засідання.